Designed by:
inspiracje

Wszystko co nowe, ciekawe i inspirujące do poszerzenia oferty spa&wellness.kosmetyki w spa
sobota, 10 marca 2012 12:18

Pytanie, jak zwiększyć atrakcyjność oferty ośrodka spa zaprząta głowę wielu menedżerów spa. Obecny rynek kosmetyczny jest bardzo konkurencyjny. Seria kosmetyków spa sygnowana logo ośrodka spa może nie tylko poprawić wizerunek, ale również zwiększyć obroty. Takie dermokosmetyki mogłyby być oferowane większej liczbie klientów.
Więcej…
 
mobilne spa
środa, 05 stycznia 2011 14:12
mobilne spa - domowe spa
Jaki rodzaj spa jest najbliżej klienta? Odpowiedź wydaje się prosta: mobilne spa! Jest to najlepsze domowe spa. Wystarczy zadzwonić, a terapeuta pojawi się w hotelu, domu czy też pracy. Zabierze ze sobą spa i podzieli się nim ze swoim klientem. Tylko czy mobilne spa spełnia kryteria spa i wellness?
Więcej…
 
spa książka
spa&wellness  inspiracje
Nowość wydawnicza:
SPA&WELLNESS. INSPIRACJE - już w sprzedaży!

Książka przeznaczona jest dla właścicieli ośrodków spa i gabinetów kosmetycznych oraz dla wszystkich wielbicieli  rytuałów spa. Informacje zawarte w książce ułatwią stworzenie spa menu, zarządzanie marketingowe ośrodkiem spa i pozyskiwanie nowych klientów. Publikacja jest również użytecznym przewodnikiem po tradycji rytuałów spa, historiach pochodzenia zabiegów, zaletach terapii naturalnych i sposobach działania organicznych składników wykorzystywanych w zabiegach.
Więcej…
 
spa&wellness inspiracje
sobota, 14 listopada 2009 13:31
spa&wellness inspiracje
Nowość wydawnicza: SPA&WELLNESS. INSPIRACJE.
Książka jest pomocnym przewodnikiem dla właścicieli ośrodków spa i gabinetów kosmetycznych oraz dla osób myślących o własnym spa-biznesie. Informacje zawarte w książce ułatwią stworzenie spa menu, zarządzanie marketingowe i pozyskiwanie nowych klientów.
Więcej…
 
reguła Pareto
poniedziałek, 28 września 2009 16:53
reguła Pareto w kosmetyce
Czy wiecie, że reguła Pareto działa również w salonie spa? Jej znajomość pomaga w budowaniu karty spa (spa menu) oraz modyfikowaniu oferty ośrodka. Działanie reguły Pareto trzeba brać pod uwagę pisząc biznes plan salonu spa.
Więcej…
 
noc Kupały
sobota, 20 czerwca 2009 21:07
koniczyna
zwana jest też Sobótką lub Nocą Świętojańską. Jest to święto słowiańskie związane z letnim przesileniem Słońca.  Obchodzone jest w najkrótszą noc w roku, czyli 21 lub 22 czerwca. Jednym z miejsc tradycyjnych obrzędów słowiańskich jest Góra Ślęza w Sobótce pod Wrocławiem. Czy takie święto może stać się przyczynkiem do świetnej promocji w ośrodku spa?
Więcej…
 


Wiesz, że są nowe leki w chorobie parkinsona stosowane od niedawna? Wiesz, że są nowe leki w chorobie parkinsona stosowane od niedawna?