Designed by:
gabinet dla dwojga w spa
wtorek, 13 lipca 2010 15:35
gabinet dla dwojga w spa

Gabinet dla dwojga zyskuje coraz większą popularność w salonie spa. Inwestorzy widzą w nim pomysł na przyciągnięcie klientów, a klienci cenią go jako urozmaicenie wizyt w centrum spa. Wydawałoby się, że gabinet dla dwojga powinien spodobać się wielu parom, gdyż oferuje wspólne zabiegi, miłe spędzenie czasu na odnowie biologicznej, a czasem nawet lampkę wina. Praktyka pokazuje jednak, że jest inaczej.

 
letni gabinet masażu
poniedziałek, 24 maja 2010 19:52
plażowy gabient masażu

Plażowy, przenośny gabinet masażu nie wymaga wielkich inwestycji. Jest bardzo popularny na wybrzeżach w ciepłych krajach, a u nas stopiono zdobywa należną mu popularność. Na jego wyposażenie składa się proste łóżko do masażu i baldachim. Plażowy gabinet masażu stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ośrodków talasoterapii lub  salonów spa położonych w pobliżu basenu lub plaży. Zalet takiego rozwiązania jest znacznie więcej niż wad. Podstawą jest jednak znalezienie terapeuty, który będzie dobrze odgrywał rolę plażowego masażysty.

 
grota lodowa, śnieżna komnata czy lodowa fontanna?
sobota, 02 stycznia 2010 08:50
grota lodowa, śnieżna komnata Dobre schłodzenie organizmu po nagrzaniu ciała w strefie saunowej salonu spa to podstawa. Naprzemienne nagrzewanie i schładzanie ciała hartuje organizm, wzmacnia układ krążenia i podnosi odporność organizmu. Do schłodzenia ciała można wykorzystać różnorodne formy poczynając od lodowatej bieżącej wody, a na śnieżnych krajobrazach kończąc.
 
gabinet masażu spa
środa, 02 grudnia 2009 09:29
aranżacja gabinetu masażu spa Gabinet masażu w centrum spa to miejsce tworzenia wyjątkowej atmosfery i wyjątkowych zabiegów. Jego urządzanie przypomina projektowanie przytulnego pokoju, którego styl współgra z całością centrum spa&wellness. Specjalizacja wyróżnia masaż spa. Tutaj nie ma przypadkowości mogącej zagościć w gabinecie wielofunkcyjnym, przygotowanym do wykonywania szeregu zabiegów kosmetycznych.
 
ruska bania
poniedziałek, 02 listopada 2009 09:39
ruska bania Ruska bania to nie lada atrakcja. Zimowe otoczenie zapewnia największy urok kąpieli w ruskiej bani. Bania w Polsce nie jest popularna, ale można z niej skorzystać u naszych wschodnich sąsiadów!
 
sauna w centrum spa
środa, 07 października 2009 09:37
sauna w salonie spa Podobno prawdziwy Fin najpierw buduje saunę, a dopiero później swój własny dom. W Finlandii jedna sauna przypada na 6 osób, a z sauny korzysta się raz w tygodniu. W Polsce do niedawna sauna uznawana była za luksus. Jednak obecnie coraz więcej Polaków docenia dobroczynny wpływ sauny na zdrowie i dobre samopoczucie.
 
hammam
środa, 30 września 2009 20:36
tradycyjny hammam turecki Hammam to turecka, publiczna łaźnia parowa.Jest bardzo popularna na Bliskim Wschodzie. Obecnie hammamy są zatłoczonymi miejscami, gdzie jest pod dostatkiem ciepłej wody, a uczynny personel wymasuje zmęczone podróżą ciało turysty. Osobne są dla mężczyzn i kobiet.
 
rasul - orientalne spa
środa, 17 czerwca 2009 20:32
rasul - orientalny zabieg spa

Pomieszczenie łaźni rasul to jedno z najpiękniejszych w centrum spa. Przypomina łaźnię parową, jest jednak mniejsze, czasem przeznaczone tylko dla dwóch osób. Uroku i tajemniczości dodaje czarna kopuła sufitu ozdobiona końcówkami światłowodów. Dzięki temu można mieć wrażenie posiadania nad głową gwiaździstego, nocnego nieba.

 
klub wellness
piątek, 12 czerwca 2009 09:36

Czego potrzeba, aby nabrać kondycji fizycznej, zregenerować siły i odpocząć? Idealnym miejscem jest klub wellness, który może być częścią centrum spa lub samodzielnie działającym ośrodkiem.