Designed by:
badania rynku
wellbeing po polsku
niedziela, 23 stycznia 2011 22:50
wellbeing po polsku
Wellbeing to dobre samopoczucie i dobry stan zdrowia. Filozofia wellness (której wellbeing jest częścią) podkreśla, że aby osiągnąć harmonię miedzy ciałem, duchem i umysłem, należy dbać o psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka. Nie jest to możliwe, jeśli zdrowie szwankuje. A jak swój wellbeing oceniają Polacy?
Więcej…
 
życie miodem płynące
wtorek, 06 października 2009 12:09
Miód w Polsce staje się coraz bardziej popularny, a jego konsumpcja w ciągu dwóch ostatnich lat wzrosła aż dwukrotnie. Obecnie przeciętny polak konsumuje około 60 kg miodu rocznie, a jeszcze dwa lata temu było to tylko 30 kg.
Więcej…
 
jakie jest "spa menu" w polskich day spa
wtorek, 20 stycznia 2009 09:19

Konsultanci SpaPartners dokonali przeglądu 50 losowo wybranych ofert ośrodków day spa z różnych części Polski. W badaniu ocenili cały pakiet usług oferowanych usług, m.in. długość, szerokość i głębokość asortymentu ośrodków.

Więcej…
 
polski rynek dermokosmetyków
sobota, 20 grudnia 2008 12:14

Polski rynek dermokosmetyków rozwija się dynamicznie i ma bardzo dobre prognozy rozwoju na najbliższe lata. W 2007 r. wart był 570 mln zł i zwiększył się około jedną czwartą w porównaniu do roku ubiegłego. W kolejnych latach nadal będę występowały dwucyfrowe wzrosty sprzedaży, aby w 2010 r. wartość rynku osiągnęła 1 mld zł.

 

Więcej…
 
korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej
piątek, 19 grudnia 2008 10:43

W ramach kampanii "Świadome piękno" na zlecenie firmy Q-MED firma TNS OBOP przeprowadziła badanie opinii publicznej. Badanie zostało przeprowadzone we wrześniu 2008 r. na reprezentatywnej, losowej 946-osobowej próbie Polaków. Kampania "Świadome piękno" prowadzona jest w celu podniesienia poziomu wiedzy na temat medycyny estetycznej oraz zwiększenia bezpieczeństwa i jakości wykonywanych zabiegów.

Więcej…
 


Na czym polega badanie hormonow konsultuj z lekarzem